Robert Longo Nutida

441590

ROBERT LONGO (USA, född 1953): "Men in the Cities", signerad och numrerad 16/100, C-print, ca 25,5x18,5 cm, numrerat ex 16/100 av boken "Men in the cities" texts by Cindy Sherman and Richard Price medföljer

Ändringar/tillägg
Visas på Nybrogatan 32. Ingen avhämtning fre 17/3. Fr o m lör 18/3 avhämtas föremålet i Magasin 5.

Konst, Fotografi, Temaauktion, Nutida, Nutida, Nutida

Robert Longo Nutida

Budhistorik (17 bud)
3141100
6 000
3140532
5 000
3140531
4 800
3139305
4 600
3138678

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.