Lucas Göthman, The Dirt

441562

LUKAS GÖTHMAN (född 1970): "The Dirt", signerad och daterad Lukas Göthman 2003, akryl på plastfilm, bildyta 83x59 cm, ramens mått 128,5x104 cm

Ändringar/tillägg
Visas på Nybrogatan 32. Ingen avhämtning fre 17/3. Fr o m lör 18/3 avhämtas föremålet i Magasin 5.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Lucas Göthman, The Dirt

Budhistorik (4 bud)

3137816
6 000
3126950
5 000
3125904
3125171

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.