Maria Miesenberger fotografi samt collage

441561

MARIA MIESENBERGER (född 1965): "Ställningar 2", signerad och daterad på baksidan Maria Miesenberger 1995, fotografi samt collage, bildyta 40x28cm

Utställd: Galleri Magnus Karlsson, Västerås, Stockholm Smart Show, Adl-Björk...95

Ändringar/tillägg
Visas på Nybrogatan 32. Ingen avhämtning fre 17/3. Fr o m lör 18/3 avhämtas föremålet i Magasin 5.

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (9 bud)
3140983
3140982
3 800
3140796
3 600
3140612
3 400
3127147
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.