Bankfackslådor mässing och aluminium

441432

BANKFACKSLÅDOR, 5 st, 1900-tal, mässing och aluminium, låsbara med hänglås, höjd ca 5,5, 42x29 cm

Visst slitage

Diverse

Hylla 6

Budhistorik (8 bud)
3136017
3131975
3131975
3131969
850
3131967
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.