Bankfackslådor mässing och aluminium

441430

BANKFACKSLÅDOR, 5 st, 1900-tal, mässing och aluminium, låsbara med hänglås, höjd ca 5,5, 42x29 cm

Visst slitage

Diverse

Hylla 6

Budhistorik (13 bud)
3135490
1 800
3136554
1 700
3135490
1 600
3136553
3135490
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.