Bankfackslådor mässing och aluminium

441429

BANKFACKSLÅDOR, 5 st, 1900-tal, mässing och aluminium, låsbara med hänglås, höjd ca 5,5, 42x29 cm

Visst slitage

Diverse

Hylla 5

Budhistorik (15 bud)
3136730
1 800
3136550
1 700
3136263
1 600
3136549
1 600
3136263

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.