Bankfackslådor mässing och aluminium

441422

BANKFACKSLÅDOR, 5 st, 1900-tal, mässing och aluminium, låsbara med hänglås, höjd ca 5,5, 42x29 cm

Visst slitage

Hylla 5

Budhistorik (7 bud)
3120014
3117127
3120011
3117127
3114852
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.