Bankfackslådor mässing och aluminium

441420

BANKFACKSLÅDOR, 5 st, 1900-tal, mässing och aluminium, låsbara med hänglås, höjd ca 5,5, 42x29 cm

Visst slitage

Rum 3

Budhistorik (16 bud)
3114209
3113667
3113665
950
3113664
900
3113662
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.