Bankfackslådor mässing och aluminium

441419

BANKFACKSLÅDOR, 5 st, 1900-tal, mässing och aluminium, låsbara med hänglås, höjd ca 5,5, 42x29 cm

Visst slitage

Hylla 5

Budhistorik (5 bud)
3112679
1 400
3112603
1 300
3111721
3099854
3096718

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.