Bankfackslådor mässing och aluminium

441418

BANKFACKSLÅDOR, 5 st, 1900-tal, mässing och aluminium, låsbara med hänglås, höjd ca 5,5, 42x29 cm

Smärre slitage

Hylla 5

Budhistorik (5 bud)
3109053
3101861
3099852
3099851
950
3096725
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.