Anette Harboe Flensburg oljemålning

441379

ANETTE HARBOE FLENSBURG (född 1961), "Spejlning", signerad och daterad på baksidan Anette H Flensburg -93, olja på duk, 50x120 cm

Ändringar/tillägg
Visas på Nybrogatan 32. Ingen avhämtning fre 17/3. Fr o m lör 18/3 avhämtas föremålet i Magasin 5.

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

3141068
12 000
3141000
11 500
3131819
7 800
3128402
7 600

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.