Albert Krüger oljemålning

441036

ALBERT KRÜGER (1885-1965): By vid kusten, signerad Alb Krüger, olja på duk, ca 38x48 cm

Rum 4

Albert Krüger oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3107953
3107949
3107947
3107946
3107316

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.