Bertil Berntsson oljemålning

440975

BERTIL BERNTSSON (född 1921): Olja på masonit, osignerad, a tergo skrivet Bertil Berntsson Utsmyckning Örebro bad, ca 122x168 cm

Proviniens: Galleristen Arne Ferm

Rum 18

Bertil Berntsson oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3107927
2 400
3094673
3107925
3094673
3107924
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.