Jane Morten oljemålning

440974

JANE MORTEN (Danmark, född 1959): "En ny dag", signerad Jane Morten, a tergo Jane Morten 98, olja på duk, ca 117x75 cm

Rum 14

Jane Morten oljemålning

Budhistorik (35 bud)
3104593
16 000
3100665
15 500
3097962
15 000
3099648
15 000
3097962
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.