Louis De Moni oljemålning

440970

LOUIS DE MONI (1800-tal), kopia efter: Forskande läkare, olja på pannå, ca 22x28 cm

Konst, Äldre måleri

Louis De Moni oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3106037
750
3105390
3105281

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.