Design Morten Löbner Espersen Modern Keramik

440731

MORTEN LÖBNER ESPERSEN (Danmark född 1965), skål, glaserat stengods, signerad och numrerad 312, höjd ca 14 cm

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design, Specialauktion

Budhistorik (18 bud)
3149202
5 600
3149195
5 400
3149192
5 200
3137679
5 000
3149191
5 000

Slutpris SEK:
5 600
534 EUR, 601 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.