Design Ulla Viotti Modern Keramik

439719

ULLA VIOTTI (född 1933), skålfat, signerad och daterad Ulla Viotti Karlskoga 1961, glaserat lergods i relief, diameter ca 39 cm

Keramik/Porslin, Design, Specialauktion

Visas på begäran

Budhistorik (4 bud)

3148841
3139275
3135111
3132297

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.