Design Malena Müllertz Modern Keramik

439693

MALENA MÜLLERTZ, pyramidask/objekt, glaserat stengods, monogramsignerad och daterad 89 på insidans kant, längd ca 27 cm

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Design, Specialauktion

Rum 3

Budhistorik (22 bud)
3149172
1 600
3149168
3149167
1 400
3149158
1 300
3149162

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.