Design Tomas Anagrius Modern Keramik

439299

TOMAS ANAGRIUS (född 1939), vas, lergods, gul glasyr, signerad T Anagrius, sannolikt 1960-tal, höjd ca 16 cm

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design, Specialauktion

Budhistorik (7 bud)
3148832
550
3147753
500
3148831
500
3147753
450
3148830

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.