Emile Henri Bernard olja

434050

EMILE HENRI BERNARD (Frankrike 1868-1941): Porträtt av konstnärens son, signerad Emile Bernard, olja på duk, 60x44 cm.

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Emile Henri Bernard olja

Budhistorik (18 bud)
3149705
20 000
3149704
19 500
3149699
19 000
3149367
18 000
3149364
17 000

Slutpris SEK:
20 000
1 930 EUR, 2 192 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.