Omega Rätt Tid bordsur 1950-tal

433875

OMEGA, Rätt Tid, lackerad och förgylld metall, 1950-tal, manuellt uppdrag, kronometer, 8-dagars gång, refnr. 5008, verknr. 895409, calibernr. 53.7.SC-6720, 150x150 mm

SAV garanterar ej funktionen. Märken, slitage.

Klockor/Ur, Temaauktion, Important Watches

Budhistorik (7 bud)
3171991
9 800
3169190
9 600
3169190
9 200
3171989
9 000
3169190
7 400

Slutpris SEK:
9 800
935 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.