Must de Cartier armbandsur

427867

MUST DE CARTIER, Vermeil Tank, armbandsur, förgyllt sterlingsilver, quartz, svart urtavla, mineralglas, krona med cabochonslipad safir, refnr. 04051/590005, 24 (31) x 24 mm, krokopressat läderarmband samt viklås i original, originaletui med ytterkartong samt certifikat och fodral medföljer

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktioen. Batterier bytta i november 2016 och kvitto medföljer, ytterkartong med skador

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Damklockor, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Must de Cartier armbandsur

Budhistorik (28 bud)
3173280
8 800
3173265
8 600
3173246
8 400
3172686
8 200
3173241
8 000

Slutpris SEK:
8 800
898 EUR, 1 043 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer