Must de Cartier armbandsur

Föregående | Översikt | Nästa

427867

MUST DE CARTIER, Vermeil Tank, armbandsur, förgyllt sterlingsilver, quartz, svart urtavla, mineralglas, krona med cabochonslipad safir, refnr. 04051/590005, 24 (31) x 24 mm, krokopressat läderarmband samt viklås i original, originaletui med ytterkartong samt certifikat och fodral medföljer

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktioen. Batterier bytta i november 2016 och kvitto medföljer, ytterkartong med skador

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Damklockor, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

427867 - Must de Cartier armbandsur
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Must de Cartier armbandsur

Budhistorik (6 bud)
3162611
3 400
3155508
3 200
3153345
3152860
1 700
3150739
1 600

3 dagar kvar
Avslutas: 2017-03-28 kl 10:02
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer