Must de Cartier armbandsur

427867

MUST DE CARTIER, Vermeil Tank, armbandsur, förgyllt sterlingsilver, quartz, svart urtavla, mineralglas, krona med cabochonslipad safir, refnr. 04051/590005, 24 (31) x 24 mm, krokopressat läderarmband samt viklås i original, originaletui med ytterkartong samt certifikat och fodral medföljer

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktioen. Batterier bytta i november 2016 och kvitto medföljer, ytterkartong med skador

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Damklockor, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Must de Cartier armbandsur

Budhistorik (28 bud)
3173280
8 800
3173265
8 600
3173246
8 400
3172686
8 200
3173241
8 000

Slutpris SEK:
8 800
888 EUR, 1 054 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.