Carl Fredrik Reuterswärd

442739

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (6) Kompositioner, signerade Reuterswärd, numrerad III/XL, färglitografier, bladmått 25,5x20 cm vardera

Rum 20

Carl Fredrik Reuterswärd

Budhistorik (12 bud)
3096879
3096877
750
3096870
700
3096869
650
3096866
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.