Frackur 18 k guld

442737

CORTÉBERT, frackur, 18 k guld, 1930/40-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, subsekund, breguetspiral, innerboett i metall, boettnr: 1622769, cal: 624, diameter 46 mm, vikt ca 51 g, etui

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor, urtavla med smärre avskav

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Frackur 18 k guld

Budhistorik (8 bud)
3095262
2 800
3094941
2 600
3093469
3092289
1 800
3091051

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.