Klaffbord mahogny

442727

KLAFFBORD, 1900-talets mitt, mahogny, 2 lådor i sargen, höjd 74, 144x86, med klaffar 216 cm

Ytskador, nyckel saknas, en låda låst

Rum 19

Klaffbord mahogny

Budhistorik (2 bud)

3082296
3079173

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.