Oljemålning England

442725

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Pastoralt landskap med fiskare, olja på duk, otydligt signerad, 30x36 cm

Duklagning

Tavelvagn 32

Oljemålning England

Budhistorik (3 bud)

3095375
3095373
3088846

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.