Taklampor industridesign

442724

INDUSTRILAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft, kupor i plast, armatur i aluminium, höjd ca 57, diameter 50 cm

Bruksslitage, ytskador

Belysning, Taklampor

Rum 12

Taklampor industridesign

Budhistorik

2017-02-24 kl 10:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.