Bokskåp jugend

442721

BOKSKÅP med skrivklaff, 1900-talets början, björk, intarsia, krön i form av snäckskal, höjd 215, 49x95 cm

Skador, nycke saknas

Rum 4

Bokskåp jugend

Budhistorik (3 bud)

3079158
3094998
3079158

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.