Vaser jugend bl a Persson Hjelm

442719

VASER, 3 st, lergods och stengods, 1900-talets början, jugend, varav en Hilma Persson Hjelm (blå), höjd ca 13/21/27 cm

Smärre nagg

Keramik/Porslin

Monter 5

Budhistorik (3 bud)

3095440
3094472
3085818

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.