Oidentifierad konstnär oljemålning

442715

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustmotiv från S:t Malo med ostronplockare och fiskare, Bretagne, olja på duk, signerad och daterad 90, 21x40 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Budhistorik (1 bud)

3085111
2017-02-19 19:05:32

2017-02-24 kl 19:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.