Urnor bl a Rörstrand

442714

URNOR, med hänklar, 2 st, 1800 resp 1900-tal, flintgods resp lergods, varav en märkt Rörstrand, höjd ca 36 resp 32 cm

Smärre nagg

Keramik/Porslin

Urnor bl a Rörstrand

Budhistorik (1 bud)

3079880
2017-02-17 14:13:51

2017-02-24 kl 12:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.