Henning Mankell Tubkikare

442698

TUBKIKARE, på stativ, mässing, höjd ca 165 cm

Proveniens: Henning Mankell

Slitage

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Henning Mankell Tubkikare

Budhistorik (21 bud)
3101366
6 600
3101365
6 400
3101361
6 200
3101349
6 000
3101358
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.