Skåp barock

442696

SKÅP, 1700-tal, barock, massiv bonad ek, höjd 206, 202x72 cm, nycklar finns

Ett lås saknas, skador dekordelar saknas

Skåp barock

Budhistorik (2 bud)

3093104
2 800
3089236
850

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.