Cecilia Århammar olja på duk

442695

CECILIA ÅRHAMMAR, samtida, komposition med människor, monogramsignerad, olja på duk, ca 88 x 115 cm

Något skev i spännramen, tryckmärken

Rum 2

Cecilia Århammar olja på duk

Budhistorik (5 bud)
3103546
500
3096950
450
3100967
3096950
3091773

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.