Konsolbord gustaviansk stil

442691

KONSOLBORD med stenskiva, 1900-talets början, gustaviansk stil, märkt C.A Carlsson, Nyköping 30/5 1913, (förgyllare och bildhuggare i Nyköping)höjd 73,5, 54x39 cm

Rum 17

Konsolbord gustaviansk stil

Budhistorik (22 bud)
3095256
5 000
3094680
4 800
3094680
4 200
3095255
3094680
3 800

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.