Karmstolar gustaviansk stil

442689

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, gustaviansk stil, förgyllda, sitthöjd 41 cm

Bruksslitage

Rum 17

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (22 bud)
3094997
5 000
3094679
4 800
3094996
4 600
3094679
4 400
3094977
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.