Maximilien Luce akvarell

442685

MAXIMILIEN LUCE (Frankrike, 1858-1941): Bron, signerad Luce, akvarell, 26x32 cm

Fack 41

Maximilien Luce akvarell

Budhistorik (22 bud)
3081148
3095432
3 800
3081148
3 600
3094913
3 400
3081148
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.