Erica Jacobson UNG SVENSK FORM

442680

ERICA JACOBSON, "Gobeläng", signerad och daterad 2016, giclée fine art på akvarellpapper, bildmått ca 46X70 cm

Utställd
Illustration/förlagan för textil gobeläng för scenografin till uppsättningen av Othello på Orionteatern 2016

Ung Svensk Form - dåtid, nutid, framtid: vad hände sen?

Konst, Grafik, Design

Tavelvagn 16

Budhistorik (2 bud)

3083388
900
3079736

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.