Henning Mankell Sextant

442678

SEXTANT, 1800-tal, märkt Troughton & Simms, London, i mahogny schatull, i mässing, läng 24 cm

Proveniens Henning Mankell

Slitage

Nautica/Technica

Geijersgatan 14, Göteborg

Henning Mankell Sextant

Budhistorik (10 bud)
3100459
2 400
3100457
3100456
3100453
1 900
3100452
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.