Henning Mankell Tubkikare

442675

TUBKIKARE, omkring 1900, mässing och mahogny, längd ca 25 cm ihopskjutna

Proveniens Henning Mankell

Ej komplett, slitage

Nautica/Technica

Geijersgatan 14, Göteborg

Henning Mankell Tubkikare

Budhistorik (25 bud)
3101592
1 800
3101595
1 800
3101592
1 700
3101588
1 600
3101584

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.