David Wretling 3 D

442668

DAVID WRETLING (1901-1986): Vattenbärerska,signerad och daterad David Wretling, brons, gjutarmärkt A Petterson fud , höjd 31 cm

Konst, Skulpturer

David Wretling 3 D

Budhistorik (15 bud)
3100611
3 800
3100472
3 600
3100471
3 400
3100470
3 200
3100469

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.