Design Stig Lindberg vas

442657

STIG LINDBERG, vas, Gustavsberg, stengods, sandfärgad glasyr samt dekor i relief, signerad med Gustavsbergs Studiohand Stig L., höjd ca 21 cm

kanten med smärre lagning

Keramik/Porslin

Design Stig Lindberg vas

Budhistorik (8 bud)
3096404
3 400
3096417
3 200
3096404
2 800
3084904
2 600
3084904
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.