Henning Mankell Barometer

442655

BAROMETER, med dubbelgraderad termometer, emaljtavla, ek, höjd 85 cm

Proveniens: Henning Mankell

smärre slitage

Nautica/Technica

Geijersgatan 14, Göteborg

Henning Mankell  Barometer

Budhistorik (12 bud)
3099939
3099937
1 400
3099935
1 300
3093659
3093656

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.