Design Bernt Friberg vas

442653

BERNT FRIBERG, vas, Gustavsber, glaserat stengods i blått och grått, signerad och daterad -75, höjd ca 25 cm

Keramik/Porslin, Design

Design Bernt Friberg vas

Budhistorik (11 bud)
3099671
4 800
3089579
4 600
3089579
4 200
3088366
3088364
3 800

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.