Gerald Steffe

442647

GERALD STEFFE (född 1939): (5) Figurscen, signerad Gerald Steffe, etsningar, ca 16x22-24x24 cm

Gulnader

Fack 37

Gerald Steffe

Budhistorik (1 bud)

3087839
2017-02-21 06:27:36

2017-02-26 kl 19:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.