Champagnekylare

442631

CHAMPAGNEKYLARE, tenn och mässing, Frankrike ca 1900, märkt "CHAMPAGNE DE VENOGE", höjd 20 cm

Skador, bucklor

Diverse

Rum 7, Hylla 2

Champagnekylare

Budhistorik (15 bud)
3098560
2 600
3092771
2 400
3098557
2 400
3092771
3098553
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.