Hans Gedda portfolio

442628

HANS GEDDA (född 1942), Polaroid Portfolio, Nr. 2, 1990, 6 bilder tryckta i offset, individuellt signerade och numrerade Hans Gedda 1990 75/200, bladstorlek 57x42 cm

Konst, Fotografi

Kundcenter

Hans Gedda portfolio

Budhistorik (21 bud)
3095487
5 600
3086225
5 400
3095486
5 400
3086225
5 200
3095485
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.