Gerald Steffe

442626

GERALD STEFFE (född 1939): (4) Figurscener, signerad Gerald Steffe, etsningar, ca 8,5x9,5-14,5-10 cm

gulnader

Fack 23

Gerald Steffe
Budhistorik (1 bud)

3081066
2017-02-17 21:55:00

2017-02-24 kl 12:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.