Skåp ek

442625

ARKIVSKÅP, 1900-tal, massiv ek, fyra lådor, höjd 23, 37x34 cm

Bruksslitage

Rum 7

Skåp ek

Budhistorik (15 bud)
3095062
3096309
3095062
850
3095672
3095062
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.