Armring 18 k guld

442624

ARMRING, 18 k tvåfärgat guld s.k deux couleurs, dekor med pärla, 1800-talets senare del, vikt ca 35,2 g

Bucklor, repor

Guld/Smycken

Armring 18 k guld

Budhistorik (3 bud)

3101388
8 000
3100797
7 600
3083643
7 000

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.